Valiklio be alergenų receptūros ir bandomojo pavyzdžio sukūrimas

2015 m. birželio 17 d. 08:17

Gavus iš Europos Sąjungos paramą, 2015 m. birželio 30 d. planuojama įgyvendinti projektą „Valiklio be alergenų receptūros ir bandomojo pavyzdžio sukūrimas”, suma skirta iš Europos regioninės plėtros fondas lėšų sudaro 74219,18 eurai, bendra projekto vertė 212054,56 eurai.

Įgyvendinama 2007-2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra”, įgyvendinimo priemonė „Intelektas LT”.

Valiklis be alergenų  - tai gaminys, pagamintas iš ekologiškų aktyviųjų paviršiaus medžiagų, be fosfatų, be alergenų, skirtas įvairių paviršių valymui: grindims (medinėms (išskyrus neapdorotus medinius paviršius), lakuotoms, keraminėms, plastikinėms, tame tarpe PVC), sienoms, glazūruotiems paviršiams, plokštėms.

Įgyvendinus projektą bus pradėta gamyba „Valiklis be alergenų” ir tiekiamas į rinką vartotojams, taip didinant įmonės pardavimus, gerinant eksporto galimybes, o tai užtikrins tolimesnį veiklos bei finansinį tęstinumą.

Valiklį bus galima naudoti tiek buityje, tiek visuomeninės paskirties įstaigose ar įmonėse. Ved. technologė teigia, kad „Valiklis be alergenų” nebus pavojingas žmogaus sveikatai ar gamtai ir atitiks žaliųjų viešųjų pirkimų reikalavimus.

UAB firma „Koslita” daugiau kaip dvidešimt metų yra buitinės chemijos produktų gamintoja Lietuvoje. Įmonė kasmet rinkai pateikia naujų ar patobulintų gaminių. Kurdami naujų gaminių receptūras, įmonės darbuotojai atlieka įvairias mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) veiklas. Bendradarbiaujama su Lietuvos bei ES šalyse veikiančiomis laboratorijomis, dalis bandymų atliekami įmonės laboratorijoje.

Pagrindinis projekto tikslas – sukurti naują „Valiklio be alergenų receptūrą bei bandomąjį pavyzdį”, didinti UAB firmos „Koslita” investicijas į inovaciniams gaminiams kurti reikalingus taikomuosius mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą.

Kontaktinis asmuo:
Projekto vadovas Vytautas Marčiulaitis
Tel. 8-315-78438

Pranešimą paskelbė: Roma Graževičienė, UAB firma "Koslita"

 

« Atgal