Apie įmonę

Koslita, UAB viena didžiausių buitinės chemijos ir kosmetikos gamintojų Lietuvoje, valdanti prekės ženklus ŪLA, JĖGA, IEVA, kuria ir gamina daugiau kaip 300 skirtingų kūno ir plaukų priežiūros, plovimo ir valymo, dezinfekavimo priemonių, pritaikytų naudoti buityje ir pramonėje. Įmonė savo veiklą pradėjo 1991 m. Alytuje. Šiuo metu įmonėje dirba 100 darbuotojų.

Mūsų misija -  tiekti klientams aukščiausios kokybės produktus, kurie yra draugiški gamtai ir žmogui.

Didžiąją įmonėje gaminamų valiklių sudėties dalį sudaro valomosios medžiagos, vadinamos aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis. Natūrali, veiksminga valomoji galia, ekologiškumas lemia prekės ženklų ŪLA ir JĖGA populiarumą.

Įmonės laboratorijoje dirbanti profesionalių chemikų komanda nuolat tobulina gaminių receptūras. Naudojame tik pažangiausias žinomų gamintojų žaliavas. Per 30 savo veiklos metų, pasitelkdami ilgamečių partnerių patirtį, kuriame ir gaminame produktus, nenusileidžiančius geriausiems žinomiems prekiniams ženklams.

Valiklių sudėtyje naudojamos ekologiškos, augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagos ir kiti ingredientai, tokie kaip polimerai, neleidžiantys kauptis nešvarumams, palengvinantys valymą ir suteikiantys blizgesį valomiems paviršiams.

Atsižvelgdama į pasauliniu mastu didėjantį buitinės chemijos naudojimą bei buitinės chemijos poveikį aplinkai ir žmogui, UAB Koslita plėtoja savo veiklą kurdama inovatyvius gaminius – unikalius savo sudėtimi, neturinčius sudėtyje toksiškų, labai pavojingų kancerogeninių ir organizmuose besikaupiančių medžiagų.

Savo veikloje keliame aukštus standartus dėl draugiškumo aplinkai ir gamtai, griežtai rūšiuodami atliekas, rinkdamiesi patikimus, socialiai atsakingus žaliavų tiekėjus, prioritetą skiriame lengviau perdirbamoms pakuočių medžiagoms.